Pokaż nam swoje śniadanie i wygraj nagrody

Owsianka z owocami? Jajecznica z warzywami, a może kasza jaglana? Jesteśmy ciekawi, jak wyglądają wasze zdrowe śniadania. Atrakcyjne nagrody czekają.
W sobotę 6 lutego wielkie, zdrowe śniadanie w Poznań City Center przygotuje trzech poznańskich szefów kuchni - Adam Adamczak z restauracji Oskoma, Szymon Sławiński z Modrej Kuchni i Piotr Markowski z Jadalni. Śniadanie dla nawet 400 osób będzie częścią akcji "Uszczypnij raka", czyli Dnia Walki z Rakiem, organizowanego na początku lutego.

Kucharze na mobilnej kuchni pokażą swoje pomysły na zdrowe i pożywne śniadania, które są podstawą diety i stanowią ważną rolę w prewencji chorób nowotworowych. Przy tej okazji będzie można także wziąć udział w warsztatach kulinarnych z przygotowania zdrowych słodyczy, które poprowadzi blogerka Małgorzata Ziółkowska, powiosłować na ergonometrze z czterokrotnym mistrzem świata i olimpijskim z Pekinu - Michałem Jelińskim oraz wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Event organizowany jest w ramach projektu "Wielkopolska Onkologia".

Przy okazji wydarzenia w Poznań City Center mamy dla was konkurs. Pokażcie nam, jak wygląda wasze zdrowie, zbilansowane śniadanie i jak je przygotowujecie. Prześlijcie nam propozycje na rodzinny posiłek wraz ze zdjęciem, jak go wykonujecie albo fotografią gotowych potraw.

Zgłoszenia ślijcie na mail: konkurs@poznan.agora.pl. o końca dnia w środę 3 lutego. Nagrodami w konkursie jest osiem Cud Miód Boxów, czyli specjalnych paczek wypełnionych regionalnymi, tradycyjnymi produktami. Zwycięzców konkursu jury wybierze w czwartek - o wygranej zostaną powiadomieni mailowo.

Regulamin konkursu
Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zamknij