Edukacja zdrowotna w szkole

Przedstawiamy podręcznik "Edukacja zdrowotna w szkole", pod redakcją naukową Eweliny Wierzejskiej i Idy Laudańskiej-Krzemińskiej

Od dawna zdrowie stanowi dla jednostki jak i całego społeczeństwa istotną wartość. W życiu codziennym często słyszymy jak ludzie na ulicach i przy wszelkiego rodzaju okazjach pozdrawiają się oraz życzą sobie życia w dobrym zdrowiu. Pojęcie zdrowia zmieniało się od najdawniejszych czasów i nadal ewoluuje. Dawniej pojmowano zdrowie jedynie fizycznie natomiast teraz jest ono rozpatrywane holistycznie czyli całościowo. Jest ono tak złożonym teoretycznie i praktycznie zagadnieniem, że trudno sprecyzować czym to zdrowie tak naprawdę jest, bez pominięcia ważnych czynników i składników mających wpływ na jego stan.
Zapraszamy też na bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli jednostek samorządów terytorialnych oraz Starostw Powiatowych z województwa wielkopolskiego. Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.

Podręcznik dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich znajdziesz TUTAJ

Inne materiały: PUZZLE i PLAKAT
Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zamknij