Uwaga konkurs dla dzieci! Wygraj tablet za swój #zdrowytydzien

Owsianka z owocami na śniadanie? Sałatka do szkoły, a po lekcjach basen albo piłka nożna z kolegami z osiedla? Jesteśmy ciekawi, jak aktywnie spędzacie wolny czas, czy prowadicie zdrowy styl życia, jaka jest Wasza dieta i jakie macie pomysły na zdrowe posiłki.
Wrzesień był nie tylko początkiem roku szkolnego, ale też czasem przełomowym dla szkolnych stołówek i sklepików. Zniknęły słodycze, niezdrowe przekąski, a szkolne obiady zaczęły być przygotowane według ścisłych wytycznych. To wszystko, by nauczyć najmłodszych zdrowego odżywiania się, wprowadzić na nie modę wśród dzieciaków i pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne i sprawiać frajdę. Dołączamy się do tych działań, ogłaszając konkurs #zdrowytydzien.

#Zdrowytydzien - album z tygodnia

To zabawa skierowana do uczniów szkół podstawowych. Prosimy was, żebyście przez tydzień fotografowali wasze zdrowe i pożywne posiłki oraz pokazali nam, jak aktywnie spędzacie czas wolny. Tu nie ma złych pomysłów: docenimy każdą fajną kanapkę, batoniki zbożowe wykonane przy pomocy mamy czy rodzinną wycieczkę rowerową. Tygodniowy album, w którym umieścicie zdjęcia (powinno ich być od 7 do 14) wraz z krótkim opisem, wyślijcie do nas w pliku programu Word lub Power Point. Pamiętajcie także o umieszczeniu hasztagu #zdrowytydzien.

Najlepsze (i najzdrowsze!) albumy wybierze jury, które przyzna nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma tablet Apple iPad Mini, a nagrodą dla osób z miejsc od 2. do 5. będą aparaty fotograficzne FUJI Instax Mini 8.
Jak wziąć udział w konkursie?

Razem z albumem podajcie swoje imię, nazwisko, klasę oraz numer i nazwę szkoły, do której chodzicie. Nie zapomnijcie też przesłać podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych zgody na udział w konkursie (znajdziecie ją w regulaminie). Albumy wysyłajcie na adres: konkurs@poznan.agora.pl do niedzieli 13 grudnia, do końca dnia. W tytule wiadomości wpiszcie hasło "#zdrowytydzien".
Regulamin konkursu: http://kompasnazycie.pl/zdrowe-dziecko/98/regulamin-konkursu-zdrowytydzien
KOnkurs w ramach projektu Wielkopolska Onkologia Szpitala Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.
Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zamknij